Υπηρεσίες υψηλού επιπέδου σε όλο το φάσμα της σύγχρονης πλαστικής χειρουργικής

ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΕΓΚΥ
Πλαστικός Χειρουργός, Αλεξανδρούπολη
- ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΩΡΑΩράριο
ΩΡΑΡΙΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΕΓΚΥ
Ημέρα Ωράριο Δευτέρα 10:00 - 21:00 και 17:00 - 21:00 (κατόπιν ραντεβού) Τρίτη 10:00 - 21:00 και 17:00 - 21:00 (κατόπιν ραντεβού) Τετάρτη 10:00 - 21:00 και 17:00 - 21:00 (κατόπιν ραντεβού) Πέμπτη 10:00 - 21:00 και 17:00 - 21:00 (κατόπιν ραντεβού) Παρασκευή 10:00 - 21:00 και 17:00 - 21:00 (κατόπιν ραντεβού) Σάββατο Κλειστό Κυριακή Κλειστό
- Κομνηνών 1, Κέντρο, 1ος όροφος, 681 31 Αλεξανδρούπολη Έβρου
- Δρομολόγηση
Άλλοι επαγγελματίες στην ίδια κατηγορία

ΞΙΦΑΡΑ Σ. ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
- Σπίλοι,Μελάνωμα,Καρκίνος Μαστού,Μπότοξ
- Βλεφαροπλαστική,Ρινοπλαστική,Ενυδάτωση
Αλεξανδρούπολη Έβρου

KARAISKAKIS PLASTIC SURGERY - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ...
- Ειδικευθείς στην Γερμανία
- Αισθητική Πλαστική Χειρουργική
Κομοτηνή Ροδόπης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Συνεργάζεται με Royal Free Hospital, London UK, Νοσοκομειακών Ατυχημάτων, ΓΝΑ ΚΑΤΚομοτηνή Ροδόπης
ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ-ΠΑΡΟΧΕΣ
- Lifting με νήμα
- Ανόρθωση μηρών
- Ανόρθωση στήθους
- Βραχιονοπλαστική
ΛΟΓΟΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ
- Γυναικομαστία
- Σακούλες στα μάτια
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΕΓΚΥ
Κάνε σύνδεση και μοιράσου την εμπειρία σου από την επιχείρηση ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΕΓΚΥ.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
ΓΕΝΙΚΑ
- Φορολογική επωνυμία: ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ
- ΤΥΠΟΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ: Ελεύθερος επαγγελματίας, Υπηρεσίες Υγείας
- Πρόσωπο επικοινωνίας: Σαρόγλου Πέγκυ
- Μήνες λειτουργίας:Ανοικτά όλο το χρόνο
- ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ: Ιδιωτικό Γραφείο, Ιδιωτικό Ιατρείο
- Ταξινόμηση καταχώρισης στο xo.gr:Πλαστικοί Χειρουργοί, Πλαστικοί Χειρουργοί Αλεξανδρούπολη (Κέντρο), Πλαστικοί Χειρουργοί Κέντρο (Αλεξανδρούπολη)
ΙΑΤΡΕΙΑ - ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ
- ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΕΓΚΥ - Ξάνθη
(Κέντρο, Ξάνθη Ξάνθης) - ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΕΓΚΥ - Αθήνα
(Κολωνάκι, Αθήνα Αττικής)
