ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΕΙΤΕ
twitter  twitter

Αρχική Σινεμά Βόρεια Προάστια
 

Βόρεια Προάστια

Σε αυτήν την σελίδα:
ODEON KΟSMOPOLIS ΜΑΡΟΥΣΙ  VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL  ΑΒΑΝΑ - ΘΕΡΙΝΟΣ  ΑΘΗΝΑ - PISCINES IDEALES  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - SUZUKI  ΑΛΙΚΗ  ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ - SUZUKI  ΑΜΙΚΟ  ΑΝΟΙΞΙΣ  ΓΑΛΑΤΣΙ  Δημοτικός Κινηματογράφος Νοσταλγία  Μαργαρίτα Cinema  Μίμης Φωτόπουλος Δημοτικός Κινηματογράφος  Μπομπονιέρα  Σινέ Γέρακας Δημοτικός Κινηματογράφος  Σινέ Παλλήνη  Σινέ Χολαργός (πρώην Αλόμα)  ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ - Classique ΗΒΗ  ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ  ΦΙΛΟΘΕΗ  Χλόη 
 
ODEON KΟSMOPOLIS ΜΑΡΟΥΣΙ
Λ. Κηφισίας 73 & Πουρνάρα, Μαρούσι, Μαρούσι  DTS - Πάρκινγκ
Κρατησεις: 210-6786000, 801 1160000
 
Αίθουσα 1
 
 
Αίθουσα 2
Το Τρίτο Πρόσωπο
Το Τρίτο Πρόσωπο
Πεμ.-Τετ. : 21:10
 
 
Αίθουσα 3
 
 
Αίθουσα 4
Ένας σκίουρος σούπερ - ήρωας
Ένας σκίουρος σούπερ - ήρωας
Σαβ.-Κυρ. : 18:10 (μεταγλ.)
 
 
Αίθουσα 5
Σε Λάθος Χρόνο
Σε Λάθος Χρόνο
Πεμ.-Τετ. : 21:00-22:50
 
 
Αίθουσα 6
Ηρακλής: Οι Θρακικοί Πόλεμοι
Ηρακλής: Οι Θρακικοί Πόλεμοι
Πεμ.-Τετ. : 20:30-22:40 (3D)
Σαβ.-Κυρ. : 18:20 (3D)
 
 
Αίθουσα 7
 
 
Αίθουσα 8
Το Καλοκαίρι Της Ζωής Μας
Το Καλοκαίρι Της Ζωής Μας
Πεμ.-Τετ. : 20:45-23:00
Σαβ.-Κυρ. : 18:30
 
 
Αίθουσα 9
 
 
Αίθουσα 10
Ηρακλής: Οι Θρακικοί Πόλεμοι
Ηρακλής: Οι Θρακικοί Πόλεμοι
Πεμ.-Τετ. : 20:00-22:10
Σαβ.-Κυρ. : 17:50
 
 
Αίθουσα 11
 
 
Αίθουσα 12
Πως να Εκπαιδεύσετε τον Δράκο σας 2
Πως να Εκπαιδεύσετε τον Δράκο σας 2
Πεμ.-Τετ. : 20:10 (μεταγλ.)
Σαβ.-Κυρ. : 18:00 (μεταγλ.)
 
 
VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL
Ανδρέα Παπανδρέου 35 (παράπλευρος Αττικής Οδού), Μαρούσι 
Τηλ: 210-6104100  Κρατησεις: 210-8108080
 
Αίθουσα 2
Ο Πλανήτης των Πιθήκων: Η Αυγή
Ο Πλανήτης των Πιθήκων: Η Αυγή
Πεμ.-Τριτ. : 17:00-22:20
Πεμ.-Τριτ. : 19:40 (3D)
Τετ. : 18:10 (3D)
Τετ. : 23:20
 
 
Αίθουσα 3
Η Τίνκερμπελ και οι Πειρατές
Η Τίνκερμπελ και οι Πειρατές
Πεμ.-Τετ. : 17:10-19:00 (μεταγλ.)
 
Κι Όμως ... Γίνεται
Κι Όμως ... Γίνεται
Πεμ.-Τετ. : 20:45-22:50
 
 
Αίθουσα 4
Ο Πλανήτης των Πιθήκων: Η Αυγή
Ο Πλανήτης των Πιθήκων: Η Αυγή
Πεμ.-Παρ. & Κυρ.-Τετ. : 18:40-21:30-00:20
Σαβ. : 16:00-18:40-21:30-00:20
 
 
Αίθουσα 5
Πως να Εκπαιδεύσετε τον Δράκο σας 2
Πως να Εκπαιδεύσετε τον Δράκο σας 2
Πεμ.-Παρ. & Κυρ.-Τετ. : 17:50 (μεταγλ)
Σαβ. : 15:30-17:50 (μεταγλ)
 
Το Καλοκαίρι Της Ζωής Μας
Το Καλοκαίρι Της Ζωής Μας
Πεμ.-Τετ. : 20:00-22:00-00:00
 
 
Αίθουσα 7
Ηρακλής: Οι Θρακικοί Πόλεμοι
Ηρακλής: Οι Θρακικοί Πόλεμοι
Πεμ.-Τετ. : 19:20-21:45-00:10
 
 
Αίθουσα 8
Ο Μάγος του Οζ: Η Επιστροφή της Ντόροθι
Ο Μάγος του Οζ: Η Επιστροφή της Ντόροθι
Πεμ.-Παρ. & Κυρ.-Τετ. : 17:00 (μεταγλ.)
Σαβ. : 15:10-17:00 (μεταγλ.)
 
Rage
Rage
Πεμ.-Τετ. : 23:10
 
 
 
Αίθουσα 9
Rio 2
Rio 2
Σαβ. : 16:10 (μεταγλ.)
 
Maleficent
Maleficent
Πεμ.-Τετ. : 18:20-20:30-22:40
 
 
Αίθουσα 10
Transformers 4: Εποχή Αφανισμού
Transformers 4: Εποχή Αφανισμού
Πεμ.-Παρ. & Κυρ.-Τετ. : 19:00-22:10
Σαβ. : 15:50-19:00-22:10
 
 
Αίθουσα 11
Πως να Εκπαιδεύσετε τον Δράκο σας 2
Πως να Εκπαιδεύσετε τον Δράκο σας 2
Πεμ.-Τετ. : 17:00-19:10 (μεταγλ)
 
3 Μέρες Διορία
3 Μέρες Διορία
Πεμ.-Τετ. : 21:15-23:50
 
 
Αίθουσα 12
Ηρακλής: Οι Θρακικοί Πόλεμοι
Ηρακλής: Οι Θρακικοί Πόλεμοι
Πεμ.-Παρ. & Κυρ.-Τετ. : 18:00-20:15-22:30
Σαβ. : 15:45-18:00-20:15-22:30
 
 
Αίθουσα 13
3 Μέρες Διορία
3 Μέρες Διορία
Πεμ.-Τετ. : 21:15
 
 
Αίθουσα 14
 
 
ΑΒΑΝΑ - ΘΕΡΙΝΟΣ
Λεωφόρος Κηφισίας 234, Χαλάνδρι 
Τηλ: 2106715905 
 
Αίθουσα 1
 
 
 
ΑΘΗΝΑ - PISCINES IDEALES
Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Χαλάνδρι 
Τηλ: 210 6855860 
 
Αίθουσα 1
Κι Όμως ... Γίνεται
Κι Όμως ... Γίνεται
Πεμ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - SUZUKI
Ηρώων Πολυτεχνείου 27, 5η στάση Χολαργού, Κ. Χαλάνδρι, Χαλάνδρι 
Τηλ: 210 6777708-9 
 
Αίθουσα 1
 
 
ΑΛΙΚΗ
Πλατεία Δροσιάς, Δροσιά 
Τηλ: 210 6229645, 210 2234130 
 
Αίθουσα 1
Το Κόλπο της Ζωής μας
Το Κόλπο της Ζωής μας
Πεμ.-Τετ. : 20:50-23:00
 
 
ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ - SUZUKI
Αγ. Παρασκευή, Αγία Παρασκευή 
Τηλ: 210 6010561, 210 6010497 
 
Αίθουσα 1
Το Κόλπο της Ζωής μας
Το Κόλπο της Ζωής μας
Πεμ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
ΑΜΙΚΟ
Επιδαύρου & Ανδρούτσου, Χαλάνδρι, Χαλάνδρι  Doldy Stereo
Τηλ: 210 6815532, 210 6826372 
 
Αίθουσα 1
Θεέ μου τι σου κάναμε;
Θεέ μου τι σου κάναμε;
Πεμ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
ΑΝΟΙΞΙΣ
Αττική & Ευριπίδου 19, Ν. Ηράκλειο, Ν. Ηράκλειο 
Τηλ: 2103304728 
 
Αίθουσα 1
 
Ξενοδοχείο Grand Budapest
Ξενοδοχείο Grand Budapest
Δευτ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
 
ΓΑΛΑΤΣΙ
'Αλσος Βεΐκου, Γαλάτσι 
Τηλ: 2102138119 
 
Αίθουσα 1
 
 
Δημοτικός Κινηματογράφος Νοσταλγία
Ν.Ηράκλειο, Νέο Ηράκλειο 
Τηλ: 210 2773731 
 
Αίθουσα 1
Ο ΠΡΩΤΑΡΗΣ
Ο ΠΡΩΤΑΡΗΣ
Πεμ.-Κυρ. : 21:00-23:00
 
Μαζί ... Με Το Ζόρι
Μαζί ... Με Το Ζόρι
Δευτ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
Μαργαρίτα Cinema
Δουκίσσης Πλακεντίας 87, Χαλάνδρι 
Τηλ: 210 6014284 
 
Αίθουσα 1
 
 
Μίμης Φωτόπουλος Δημοτικός Κινηματογράφος
Αγίου Κων/νου 40, Μαρούσι 
Τηλ: 210 6198890 
 
Αίθουσα 1
Ο Κύκλος των Αναμνήσεων
Ο Κύκλος των Αναμνήσεων
Πεμ.-Κυρ. : 20:45-23:00
 
Ο Μίτος της Αριάδνης
Ο Μίτος της Αριάδνης
Δευτ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
Μπομπονιέρα
Κηφισιά, Κηφισιά 
Τηλ: 210 8019687 
 
Αίθουσα 1
Θεέ μου τι σου κάναμε;
Θεέ μου τι σου κάναμε;
Πεμ.-Τετ. : 20:50-23:00
 
 
Σινέ Γέρακας Δημοτικός Κινηματογράφος
Μιλτιάδου & Γαργηττού, Γέρακας 
Τηλ: 210 6612717 
 
Αίθουσα 1
 
 
Σινέ Παλλήνη
Ελ. Βενιζέλου 3, Παλλήνη, Παλλήνη 
Τηλ: 210 6666815, 210 6666284 
 
Αίθουσα 1
Το Κόλπο της Ζωής μας
Το Κόλπο της Ζωής μας
Πεμ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
Σινέ Χολαργός (πρώην Αλόμα)
Μεσογείων 232 & Βεντούρη, Χολαργός 
Τηλ: 210 6525122 
 
Αίθουσα 1
Βρέχει Κεφτέδες 2
Βρέχει Κεφτέδες 2
Πεμ.-Κυρ. : 21:00
 
Captain Phillips
Captain Phillips
Πεμ.-Κυρ. : 23:00
 
Μικρά Αγγλία
Μικρά Αγγλία
Δευτ.-Τετ. : 21:15
 
 
ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ - Classique ΗΒΗ
Κηφισίας 290, Φάρος Ψυχικού, Ψυχικό  Dolby Stereo
Τηλ: 210 6777330 
 
Αίθουσα 1
 
 
ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
Λεωφ. Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Νέο Ηράκλειο  Dolby DTS
Τηλ: 210 2826873, 210 2825607 
 
Αίθουσα 1
Το Κόλπο της Ζωής μας
Το Κόλπο της Ζωής μας
Πεμ.-Τετ. : 21:00-22:45
 
 
ΦΙΛΟΘΕΗ
Πλ.Δροσοπούλου, Φιλοθέη, Φιλοθέη  Dolby Stereo
Τηλ: 210 6833398 
 
Αίθουσα 1
Σε Λάθος Χρόνο
Σε Λάθος Χρόνο
Πεμ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
Χλόη
Κασσαβέτη 17, Κηφισιά 
Τηλ: 210 8011500 
 
Αίθουσα 1
Το Κόλπο της Ζωής μας
Το Κόλπο της Ζωής μας
Πεμ.-Τετ. : 21:00-23:00
 
 
ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΑΘΗΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Eυρύτερη περιοχή | Όνομα κιν/φου
Αττική, ΑΕΛΛΩ ΘΕΡΙΝΟΣ
Βόρεια Προάστια, ODEON KΟSMOPOLIS ΜΑΡΟΥΣΙ
Βόρεια Προάστια, VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL
Βόρεια Προάστια, ΑΒΑΝΑ - ΘΕΡΙΝΟΣ
Βόρεια Προάστια, ΑΘΗΝΑ - PISCINES IDEALES
Βόρεια Προάστια, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - SUZUKI
Βόρεια Προάστια, ΑΛΙΚΗ
Βόρεια Προάστια, ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ - SUZUKI
Βόρεια Προάστια, ΑΜΙΚΟ
Βόρεια Προάστια, ΑΝΟΙΞΙΣ
Βόρεια Προάστια, ΓΑΛΑΤΣΙ
Βόρεια Προάστια, Δημοτικός Κινηματογράφος Νοσταλγία
Βόρεια Προάστια, Μαργαρίτα Cinema
Βόρεια Προάστια, Μίμης Φωτόπουλος Δημοτικός Κινηματογράφος
Βόρεια Προάστια, Μπομπονιέρα
Βόρεια Προάστια, Σινέ Γέρακας Δημοτικός Κινηματογράφος
Βόρεια Προάστια, Σινέ Παλλήνη
Βόρεια Προάστια, Σινέ Χολαργός (πρώην Αλόμα)
Βόρεια Προάστια, ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ - Classique ΗΒΗ
Βόρεια Προάστια, ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
Βόρεια Προάστια, ΦΙΛΟΘΕΗ
Βόρεια Προάστια, Χλόη
Δυτικά Προάστια, STER CINEMAS
Δυτικά Προάστια, ΑΛΣΟΣ
Δυτικά Προάστια, ΑΣΤΕΡΙ (Πρώην ΙΛΙΟΝ)
Δυτικά Προάστια, ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ-SUZUKI
Δυτικά Προάστια, Δημοτικός Κινηματογράφος Σινέ Κατερίνα
Δυτικά Προάστια, Όναρ Δημοτικός Κιν/φος Αγ. Αναργύρων
Δυτικά Προάστια, Σινέ Πάνθεον Δημοτικός Κινηματογράφος Αγ. Βαρβάρας
Δυτικά Προάστια, ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΝ
Δυτικά Προάστια, Σινέ Πετρούπολης Δημοτικός Κινηματογράφος
Κέντρο Αθήνας, ODEON STARCITY
Κέντρο Αθήνας, VILLAGE 5 CINEMAS PAGRATI
Κέντρο Αθήνας, Village Cool ΑΙΓΛΗ
Κέντρο Αθήνας, ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1
Κέντρο Αθήνας, ΑΘΗΝΑΙΑ
Κέντρο Αθήνας, ΑΝΕΣΙΣ
Κέντρο Αθήνας, ΒΟΞ
Κέντρο Αθήνας, ΔΕΞΑΜΕΝΗ
Κέντρο Αθήνας, Δημοτικός Κινηματογράφος ΝΕΑ ΜΑΣΚΩΤ
Κέντρο Αθήνας, ΕΚΡΑΝ
Κέντρο Αθήνας, ΕΛΛΗΝΙΣ Cinemax
Κέντρο Αθήνας, ΖΕΦΥΡΟΣ
Κέντρο Αθήνας, ΗΛΕΚΤΡΑ
Κέντρο Αθήνας, ΘΗΣΕΙΟΝ
Κέντρο Αθήνας, ΛΑΟΥΡΑ
Κέντρο Αθήνας, ΛΙΛΑ
Κέντρο Αθήνας, ΟAΣΙΣ
Κέντρο Αθήνας, ΠΑΛΑΣ
Κέντρο Αθήνας, ΠΑΛΑΣ ΘΕΡΙΝΟ
Κέντρο Αθήνας, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ
Κέντρο Αθήνας, ΡΙΒΙΕΡΑ
Κέντρο Αθήνας, ΣΙΝΕ ΠΑΡΙ
Κέντρο Αθήνας, Ταινιοθήκη της Ελλάδος - Λαΐς
Κέντρο Αθήνας, ΤΡΙΑΝΟΝ - Filmcenter
Κέντρο Αθήνας, ΨΥΡΡΗ
Λάρισα, STER PANTHEON PLAZA LARISSA
Μάτι , ΜΑΪΑΜΙ
Μοσχάτο, ΣΙΝΕ ΚΗΠΟΣ
Νότια Προάστια, Village 5 Cinemas @ Metro Mall
Νότια Προάστια, VILLAGE 9 CINEMAS @ FALIRO
Νότια Προάστια, ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis
Νότια Προάστια, ΑΙΟΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Νότια Προάστια, ΑΚΤΗ
Νότια Προάστια, ΑΛΟΜΑ
Νότια Προάστια, ΑΜΥΝΤΑΣ
Νότια Προάστια, ΑΡΚΑΔΙΑ
Νότια Προάστια, ΒΑΡΚΙΖΑ
Νότια Προάστια, ΓΛΥΦΑΔΑ ODEON
Νότια Προάστια, Δημοτικός ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ Ηλιούπολη ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ
Νότια Προάστια, ΔΙΟΝΥΣΙΑ
Νότια Προάστια, Μικρόκοσμος Filmcenter
Νότια Προάστια, Ρία
Νότια Προάστια, Σινέ Αργυρούπολις
Νότια Προάστια, ΣΙΝΕ ΔΑΦΝΗ
Νότια Προάστια, ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
Νότια Προάστια, ΣΠΟΡΤΙΓΚ Δημοτικός Κινηματογράφος
Νότια Προάστια, ΦΙΛΙΠ Δημοτικός Κινηματογράφος
Νότια Προάστια, ΦΛΕΡΥ
Προάστια Πειραιά, VILLAGE COOL RENTIS
Προάστια Πειραιά, VILLAGE SHOPPING AND MORE
Προάστια Πειραιά, Σινέ Νίκαια Δημοτικός Κινηματογράφος
Προάστια Πειραιά, Σινέ Παράδεισος
Προάστια Πειραιά, Σινέ Σελήνη
Υπόλοιπη Ελλάδα, Ster Veso Mare
Υπόλοιπη Ελλάδα, Village Cinemas Βόλος
Υπόλοιπο Αττικής, AΘΗΝΑΙΑ
Υπόλοιπο Αττικής, VILLAGE COOL ΤΥΜΒΟΣ
Υπόλοιπο Αττικής, ΑΘΗΝΑΙΑ ΧΑΛΚΟΥΤΣΙ
Υπόλοιπο Αττικής, Αίγλη - Σαρωνίδα
Υπόλοιπο Αττικής, ΑΛΕΞ - CINEMA
Υπόλοιπο Αττικής, ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
Υπόλοιπο Αττικής, ΑΣΤΡΟΝ
Υπόλοιπο Αττικής, Δημοτικός Κιν/φος Λαυρίου ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΑΘΩΟΤΗΤΑΣ
Υπόλοιπο Αττικής, Κοράλλι Cinemax
Υπόλοιπο Αττικής, Μαριάννα
Υπόλοιπο Αττικής, ΜΑΡΙΕΛ
Υπόλοιπο Αττικής, Ορφέας
Υπόλοιπο Αττικής, Ρία - Μάτι
Υπόλοιπο Αττικής, Σίσσυ - Algida
Υπόλοιπο Αττικής, Τριανόν - Cinemax
Υπόλοιπο Αττικής, Φλώριδα
Υπόλοιπο Αττικής, Ωρωπός
Ευρωπαϊκή Ένωση, Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης - Ψηφιακή Σύγκλιση - ΕΣΠΑ 2007-2013 - Με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης. Η επένδυση υλοποιήθηκε στο πλαίσιο της δράσης Digi-Content.